شرایط خرید وارسال کالا

قیمت ها و پیشنهاد های تشویقی

  1. با توجه به تغییرات نرخ ارز و نوسانات بازار، قیمت هر کدام از کالاها ممکن است در هر روز تغییراتی داشته باشد، ولی افرادی که کالا را به سبد خرید خود افزوده و فرایند خرید را تکمیل می کنند، هرگز مشمول تغییرات قیمت نمی شوند. حتی اگر کالای آنها چند روز بعد به دست آنها برسد.
  2. برای عده ای از مشتریان ممکن است بنا بر دلایل مختلف همانند قدمت آنها، فعال بودشان در بخش ثبت نظرات و یا حجم بالای خریداشان تخفیفاتی تعلق گیرد که برای این منظور به آنها کپن تخفیف تعلق گرفته و مراتب از طریق ایمیل به اطلاعاشان می رسد لذا لازم است تا در زمان ثبت نام کلیه کاربران آدرس ایمیل صحیحی را جهت خرید اعلام کنند.

خرید و ارسال کالا

  1. بعد از قطعی شدن سفارش و پرداخت آن، با شما جهت دریافت تأیید نسبت به آدرس ارسال تماس حاصل می شود و پس از کسب اطمینان از صحت اطلاعات، کالای خریداری شده در بسته بندی صحیح برای شما ارسال می گردد.
  2. برای شهرستان ها، کالای خریداری شده با توجه به آدرس نهایی توسط یکی از سرویس های باربری معتبر ارسال می گردد و مسئولیت ارسال صحیح بار به عهده این وب.سایت می باشد.
  3. خریدارن همواره می توانند وضعیت سفارششان را از منوی کاربری کنترل کنند.

برگشت کالا و انصراف از خرید

  1. خریدار می تواند در ظرف مدت حداکثر 48 ساعت بعد دریافت کالا، در صورتیکه کالای مورد نظر را باز نکرده باشد، انصراف از خرید خود را اعلام کرده و پس از پس هماهنگی با مسئولان وب.سایت و پس فرستادن کالا به آدرس آن وجه پرداخت شده را مجدد دریافت کند. شایان ذکر است که اگر در طی این مدت هر گونه آسیبی به کالا وارد شده باشد یا از آن استفاده شده باشد، هزینه های مروبطه از ارزش کالا کسر شده و تنها مابقی آن به خریدار بازگردانده می شود.
  2. در صورتیکه کاربر قبل از ارسال کالا، توسط وب.سایت انصراف از خرید خود را اعلام کند، کلیه هزینه های پرداخت شده به وی عودت داده می شود ولی در غیر اینصورت هزینه های اجرایی وب.سایت همانند هزینه حمل و نقل و باربری از وی کسر خواهد شد.

گارانتی و خدمات پس فروش

  1. اجناسی که بر روی این وب.سایت به فروش می رسند، توسط شرکت های معتبر عرضه گشته و هر کدام به صورت مستقل گارانتی شرکت تأمین کننده مربوطه را دارا می باشند که جزئیات آن در صفحه کالای مربوطه همیشه قید می شود.
  2. همراه با هر کالایی برگه فاکتور خرید آن به همراه کارت گارانتی اصل شرکت تأمین کننده آن برای خریدار ارسال می گردد.

موارد متفرقه

کلیه حقوق مطالب مندرج در وب.سایت متعلق است به شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم

Jaroo.ir